Yhteystiedot

Käyntiosoite
Saastamoisen säätiö sr - Saastamoinen Foundation
Pieni Roobertinkatu 5 B 15
00130 Helsinki

Business ID: 0213401-0
www.saastamoinenfoundation.fi
sähköposti: info@saastamoinenfoundation.fi

 

Laskutusosoite

Verkkolaskut:

OVT-tunnus /Verkkolaskutustunnus: 003702134010

Saastamoisen Säätiön Y-tunnus: 0213401-0

Verkkolaskuoperaattori: Ropo Capital Oy

Operaattoritunnus: 003714377140

Sähköpostilaskut:
Skannattu PDF-lasku lähetetään suoraan palveluosoitteeseen: skannauspalvelu@ropocapital.fi Pyydämme huomioimaan, että skannauspalveluun ei saa lähettää muuta materiaalia, kuin PDF-muotoisia laskuja ja niiden skannattuja liitteitä. Mikään muu materiaali ei välity skannauspalvelun kautta. Sähköpostin otsikkotiedoissa tulee aina olla teksti: LASKU, PL 8442

Laskusta tulee löytyä osoitetiedot:

Saastamoisen säätiö sr 003702134010
PL 8442
02066 DOCUSCAN

 

 

 

 

Saara Lappalainen
Viestintäkoordinaattori
+358 50 548 8490
saara.lappalainen@saastamoinenfoundation.fi

 

Saastamoisen säätiön hallitus

 

Petteri Karttunen
Puheenjohtaja
+358 40 500 1053
petteri.karttunen@saastamoinenfoundation.fi

 

 

 

 

 

Päivi Karttunen
+358 40 529 2544
paivi.karttunen@saastamoinenfoundation.fi

 

 

 

 

 

Marja Karttunen
+358 40 555 5159
marja.karttunen@saastamoinenfoundation.fi

 

 

 

 

 

Seppo Karvinen
+358 400 273 073
seppo.karvinen@kuopiolaw.fi

 

 

 

 

 

Eero Heliövaara
+358 50 128 5
eero.heliovaara@kolumbus.fi

 

 

 

 

 

Kalvin Karttunen
+358 40 034 1313
kalvin.karttunen@saastamoinenfoundation.fi

 

 

 

 

 

Anton Karttunen
+358 40 078 7824
anton.karttunen@saastamoinenfoundation.fi

 

 

 

 

 

 

 

Teos: Jussi Heikkilä, Franciscus, 1996
Kuva: Matti Ruotsalainen/©Kuvasto2016